Поліцейські розшукали зниклого неповнолітнього та повернули додому
Завдяки злагодженим діям поліції вдалося встановити місцезнаходження підлітка, що втік з дому до столиці.
Ввечері 6 листопада по допомогу до поліції звернулася 39-річна мешканка Новгорода-Сіверського. Жінка повідомила, що напередодні без попередження пішов з дому її 15-річний син. Раніше хлопець вже тікав з дому.
Поліцейські Новгород-Сіверського відділу поліції та співробітники Управління карного розшуку Головного управління Нацполіції в Чернігівській області вжили негайних заходів для встановлення місцезнаходження підлітка.
Поліцейські розшукали хлопця у Києві, де він відпочивав з друзями. 8 листопада, якраз на 16-річчя підлітка, його повернули додому.
За неналежне виконання батьківських обов'язків матір неповнолітнього притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП, що карається штрафом.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.