Прийнято на оплату 593 листки непрацездатності. Це на 24% більше, ніж у вересні
Упродовж жовтня Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло на оплату 593 листки непрацездатності, які були видані працівникам для самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Це на 24% більше, ніж у вересні цього року.
Загалом з початку пандемії управлінням компенсовано втрачений за час ізоляції від коронавірусної хвороби заробіток для 1 873 застрахованих осіб, з яких 594 - медичні працівники. На це направлено понад 2 мільйони гривень.
Виплати здійснюються з метою забезпечення захисту застрахованих осіб і протидії поширенню коронавірусної інфекції.
Нагадаємо, у вересні кількість прийнятих на оплату лікарняних, виданих через ізоляцію, зросла на 66% порівняно з серпнем та склала 478 листків непрацездатності.
Пройти оплачувану за кошти Фонду самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складе 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу для всіх застрахованих осіб та 100% - для медичних працівників.
На період карантину відкрити листок непрацездатності для ізоляції від COVID-19 можливо у дистанційному режимі - для цього працівник має телефоном звернутись до свого сімейного лікаря.
Щоб отримати від Фонду допомогу, необхідно передати отриманий листок непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19-11» своєму роботодавцю.
У свою чергу, роботодавець на підставі отриманого від працівника лікарняного листка оформлює заяву-розрахунок, у якій вказує причину непрацездатності - 11, тобто ізоляція від COVID-19, та передає її до Фонду на фінансування. Фондом забезпечена можливість зробити це в дистанційному режимі або безконтактно.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках