Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 07:29:01

Черговий приклад того, що може статися, якщо не дотримуватися правил дорожнього руху

28.10.2020   11:50Агенцiя

Вчора в Чернігові майже в один час сталися дві дорожньо-транспортні пригоди. Причини автопригод ідентичні, але наслідки, які потягнули за собою грубі порушення ПДР, – абсолютно різні.

Так, на перехресті проспекту Перемоги з вулицею Рокоссовського, здійснюючи поворот ліворуч, водій автомобіля ВАЗ-2107 не надав перевагу в русі Daewoo Lanos, який їхав у зустрічному напрямку. В результаті зіткнення травмувалися дві пасажирки Daewoo. Обох жінок забрали карети швидкої допомоги.

На перехресті вулиць Шевченка та Олександра Молодчого водійка легковика Нyundai Gеtz під час здійснення повороту ліворуч не пропустила ВАЗ-2121, який їхав у зустрічному напрямку. Тут, на щастя, обійшлося без постраждалих.

Патрульні склали на 24-річну водійку Нyundai адмінпротокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.

У випадку з ДТП на перехресті проспекту Перемоги та вулиці Рокоссовського поліція відкрила провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).