Прокурор вимагає звільнити самовільно зайняту земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Угор
Чернігівською обласною прокуратурою подано до Господарського суду області позов з вимогою до одного з товариств звільнити самовільно зайняту земельну ділянку прибережної захисної смуги та відшкодувати завдані збитки.
Подачі позову до суду передувала перевірка Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, якою встановлено, що представники суб’єкта господарювання в межах Пісківської сільської ради Чернігівського району розорали та засіяли соняшником земельну ділянку площею понад 12 га прибережної захисної смуги річки Угор, притоки р. Десна.
З метою усунення виявленого порушення вимог земельного законодавства, керівнику суб’єкту господарювання уповноваженим органом державного контролю видано припис, який той категорично відмовився отримувати, не маючи наміру припиняти правопорушення в добровільному порядку, що стало наслідком подання позову прокурором.
Прес-служба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.