Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 15:40:22

Упродовж минулого тижня надзвичайники 75 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

12.10.2020   19:28Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 5 по 12 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 186 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 45 пожеж, з них 2 на об'єктах різних форм власності, 13 в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 1 іншу, а також 28 загорянь торфу, сміття, сухої рослинності та настилу в лісі.

Нажаль, під час гасіння пожежі у с. Хрещате Козелецького району виявлено загиблу 66-річну жінку.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 5 разів залучалися до знешкодження виявлених у Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Ніжинському та Чернігівському районах вибухонебезпечних предметів. Знищено у встановленому порядку 14 боєприпасів часів минулих війн, зокрема 11 артилерійських снарядів калібром 76 мм, 1 мінометну міну калібром 82 мм та 2 ручні гранати РГД-33.

Крім того, підрозділи Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 25 разів залучалися для надання допомоги громадянам та інших невідкладних робіт, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини