Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 02:45:07

Судом призначено покарання мешканцю м.Чернігова за крадіжку з банківської картки пенсіонера

12.10.2020   07:58Агенцiя

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні та відшкодував потерпілому завдані збитки.

Вироком Деснянського районного суду м.Чернігова від 30.09.2020 жителя м.Чернігова засуджено за крадіжку грошових коштів з банківської картки (ч.ч.1, 2, ст.361, ч.2 ст.185 КК України) до покарання у виді 3 років 1 місяця позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю у сфері використання електронно-обчислювальних машин, систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку на строк 1 рік.

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що раніше судимий місцевий мешканець, 1984 року народження, в лютому 2020 року, ввійшовши в довіру до знайомого пенсіонера, запропонував останньому сходити для нього за продуктами до магазину. Отримавши  банківську картку потерпілого, зловмисник зняв з картки 12000 грн. та зник.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.