Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 03:23:54

Навчальний центр "Десна" приймає молоде поповнення

08.10.2012   11:30

169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокований в селищі Десна на Чернігівщині прийняв перших новобранців в рамках призовної кампанії "Осінь-2012".

Навчальний центр

Навчальний центр "Десна"

Перших 122 юнаки були розподілені по всіх військових частинах навчального центру. Загалом цієї осені "Десна" прийме понад 2100 солдат строкової служби, які навчатимуться за більш ніж 90 спеціальностями Сухопутних військ Збройних Сил України.

 - Найбільша кількість курсантів навчатиметься у 354-му механізованому полку, - повідомив заступник начальника 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України з виховної роботи полковник Юрій Зубрицький. - Протягом місяця усі строковики проходитимуть курс молодого бійця, після чого складуть присягу на вірність українському народові.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.