Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 01:35:06

Співачка із світовим ім’ям дала концерти в установах Чернігівської області

08.10.2012   08:47Агенцiя

Ніна Астром із Фінляндії, учасниця “Євробачення-2000”, виступила з концертами в Менській та Чернігівській виправних колоніях. Співачка 12 років їздить до в’язниць. В Чернігівській області Ніна Астром уже вдруге. Минулого року вона давала концерт для неповнолітніх Прилуцької виховної колонії.

Ніна Астром

Ніна Астром

Свій стиль Ніна Астром називає сумішшю стилів “поп” і “госпел” (церковна музика). До України співачку запросила Міжконфесійна християнська місії “Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі”. Сама Ніна Астром належить до протестантської лютеранської церкви, пісні її – про Бога та про свободу у в’язничних стінах.

Кожен концерт тривав понад годину. Слухачі вітали гостю щирими оплесками і просили співати “на біс”. Повна зала заслужених смирно сиділа і слухала виступ фінської християнки. Ніна виконала дві пісні на російській мові. Ще кілька заспівала англійською, але перед тим пояснила, про що вони. Але не тільки чудовим виконанням радувала Ніна засуджених Чернігівської області, які, здається, без перекладача розуміли, про що йдеться і в англомовних піснях. Між виступами вона зі сцени спілкувалась із глядачами, намагаючись поділитись своєю філософією життя та добром. Тексти пісень про любов до людей, про внутрішню свободу.

Відвідуючи один з концертів, начальник управління Олександр Доробалюк зазначив: “Кожна її пісня торкається актуальних тем. Особливо актуальних для людей, які перебувають в місцях позбавлення волі. Адже її пісні заставляють переосмислити життя. Не думаю, що хтось із засуджених був на концерті такого рівня раніше”.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.