Чернігів: в житловому будинку стався вибух, постраждав 11-річний хлопчик
9 жовтня о 15:37 у м. Чернігів до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух без послідуючого горіння в приватному житловому будинку, що по вул. Федора Уманця у садовому товаристві "Зоря".
Для проведення невідкладних аварійно-рятувальних робіт оперативно до місця події було залучено 2 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 12 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
В результаті вибуху отримав опіки й травми різного ступеня тяжкості 11-річний син господарів будинку.
Дитину каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.