Чернігів: закінчилося голосування за проєкти бюджету участі
Закінчилося загальноміське голосування-2020 за проекти бюджету участі в Чернігові, яке тривало до 4 жовтня включно.
Участь у ньому взяли понад 23 тисячі чернігівців, кожен з яких міг підтримати своїми голосами до 6 проєктів. Зареєстровано загалом 52 644 голоси, з них 37 026 – за великі проекти і 15 618 голосів – за малі.
Кількість голосів за кожен проект можна побачити на онлайн-платформі Громадський проект Чернігів.
Остаточне затвердження проектів-переможців голосування відбудеться на засіданні робочої групи з бюджету участі.
Всього цього року змагалися 69 проєктів. Серед них: 27- малих (до 300 тис. грн) та 42- великий (з кошторисом від 300 тис. грн до 1,5 млн грн). З них у наступному році будуть втілені ті проєкти, за які чернігівці зараз віддали найбільше голосів. На це в міському бюджеті передбачена сума у 21 млн грн.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.