Турецький "бакшиш" на кордоні не взяли
1 жовтня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» з території РФ прибув вантажний автомобіль марки «Рено» турецької реєстрації під керуванням 49-річного громадянина Туреччини.
В ході здійснення повної ідентифікації транспортного засобу у прикордонного наряду з огляду транспортних засобів виникла підозра щодо дійсності номерних вузлів та агрегатів причепа марки "TIRSAN".
Про ознаки підробки свідчили сліди механічного втручання до нанесених цифр VIN-коду на рамі причепу.
По даному факту вбачаються можливі ознаки кримінального правопорушення за ст.290 ККУ (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).
Під час роз'яснення правоохоронцями характеру правопорушення, громадянин Туреччини запропонував прикордонникам, за непритягнення його до кримінальної відповідальності, неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у розмірі 100 доларів США.
Прикордонники, проявивши нульову толерантність до корупції, звісно від турецького «бакшишу» відмовились, а чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.
Громадянин Туреччини у супроводі представників Нацполіції вибув до відділення поліції для проведення подальших слідчих дій.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.