Тривають осінні обстеження сільгоспугідь
Спеціалісти відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків і відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки активно працюють у полях.
З метою аналізу фітосанітарного стану агроценозів та визначення обсягів захисту посівів від шкідливих організмів вони ведуть грунтові розкопки та здійснюють обстеження полів, садів, лісосмуг, неорних земель, інших сільгоспугідь угідь на предмет зараження їх шкідниками і хворобами відповідно до Методичних рекомендацій щодо складання прогнозу розвитку та обліку шкідників і хвороб сільськогосподарських рослин.
Ґрунтові розкопки проводяться щорічно для визначення видового складу, щільності та інших показників популяцій шкідників, що зимують у ґрунті.
Разом з тим своєчасне і якісне проведення грунтових розкопок дає змогу спрогнозувати подальший фітосанітарний стан агроценозів та ефективно спланувати майбутні заходи захисту рослин.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.