Вогнеборці упродовж доби ліквідували 9 пожеж
За добу на території області зареєстровано 8 пожеж, 3 з яких виникло у приватному житловому секторі громадян, 1 на транспорті, а також 4 загоряння в природних екосистемах.
Вогнем пошкоджено 2 житлові будинки, автомобіль "Chevrolet Aveo", а також знищено 1 господарчу споруду.
Причинами пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем, коротке замикання електромережі, підпал, ще у двох випадках причина наразі встановлюється.
Крім того, 1 жовтня о 12:15 вогнеборцями ліквідовано пожежу торфу загальною площею 7 га, яка виникла 15 вересня біля с. Браниця Бобровицького району.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.