Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 20:04:38

В Україні зафіксовано 4633 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

02.10.2020   11:39Агенцiя

МОЗ повідомляє:

2 жовтня (станом на 9:00) в Україні 217 661 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 4 261 летальний, 96 591 пацієнт одужав.

За добу зафіксовано 4 633 нових випадки. Загалом проведено 2 337 942 тестування методом ПЛР. За добу одужало 2 193 пацієнти.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

🔺Вінницька область — 6 452 випадки;
🔺Волинська область — 8 325 випадків;
🔺Дніпропетровська область — 6 422 випадки;
🔺Донецька область — 3 650 випадків;
🔺Житомирська область — 6 265 випадків;
🔺Закарпатська область — 10 004 випадки;
🔺Запорізька область — 4 284 випадки;
🔺Івано-Франківська область — 13 968 випадків;
🔺Кіровоградська область — 1 141 випадок;
🔺м. Київ — 23 602 випадки;
🔺Київська область — 9 428 випадків;
🔺Львівська область — 20 826 випадків;
🔺Луганська область — 1 140 випадків;
🔺Миколаївська область — 3 369 випадків;
🔺Одеська область — 14 069 випадків;
🔺Полтавська область — 2 512 випадків;
🔺Рівненська область  — 12 770 випадків;
🔺Сумська область — 4 677 випадків;
🔺Тернопільська область — 13 996 випадків;
🔺Харківська область — 19 588 випадків;
🔺Херсонська область — 1 250 випадків;
🔺Хмельницька область — 6 432 випадки;
🔺Чернівецька область — 14 787 випадків;
🔺Черкаська область — 4 295 випадків;
🔺Чернігівська область — 4 409 випадків.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 2 жовтня до Центру надійшло 4 856 повідомлень про підозру на коронавірус. Загалом з початку 2020 року зареєстровано 284 500 повідомлень про підозру на COVID-19.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини