Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 09:22:40

Засуджено серійних квартирних злодіїв

02.10.2020   07:55Агенцiя

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області 25 вересня ухвалив вирок, яким двох серійних злодіїв визнав винними у скоєнні 29 епізодів викрадення чужого майна на суму понад 350 тис гривень.

Прокурори Ніжинської місцевої прокуратури обґрунтовано обвинувачували їх у тому, що упродовж тривалого часу вони обкрадали квартири та приватні будинки мешканців міста Ніжина.
    
В суді зловмисники, які раніше вже мали проблеми з законом, визнали свою провину у повному обсязі.
    
Також беззаперечні докази, які в своїй сукупності поза розумним сумнівом доводили вину обвинувачених в інкримінованих їм злочинах, надані у ході судового розгляду прокурорами.

Відтак, судом підтримано позицію, висловлену держобвинувачем в дебатах, та  призначено  обом обвинуваченим реальне покарання у виді чотирьох та чотирьох з половиною років позбавлення волі. Окрім того, задоволено цивільні позови потерпілих.

Наразі вирок законної сили не набрав.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини