Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:31:54

Карантин не завадив знайти роботу

30.09.2020   14:08Агенцiя

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.

Чоловік з вищою агрономічною освітою, проте шукав роботу менеджера, адже донедавна певний час працював менеджером із закупівлі сільськогосподарської продукції, регіональним менеджером з продажу насінневого матеріалу, регіональним представником сільськогосподарських компаній.

На той момент надійним помічником для безробітного став кар’єрний радник – фахівець служби зайнятості, який забезпечував його індивідуальний супровід  при пошуку роботи. Разом вони склали індивідуальний план працевлаштування, спланували відвідування спеціальних заходів, зокрема семінарів з техніки пошуку роботи. Було успішно складено та надіслано потенційним роботодавцям резюме. Але, на жаль, у базі даних підходящих вакансій не з’являлося, а із запровадженням карантину шансів знайти роботу поменшало. Проте… не у сільськогосподарській галузі. З початком весняно польових робіт роботодавці активно шукали працівників.

Отож, в середині квітня до філії звернувся місцевий роботодавець - фермерсько-садівниче господарство «Золотий пармен» шукало агронома. І серед безробітних такий знайшовся. Після співбесіди та особистої зустрічі з роботодавцем було прийнято позитивне рішення щодо його працевлаштування. І ось вже майже півроку Андрій Сухаренко працює агрономом і ще жодного дня не пошкодував щодо свого часу обраної професії та прийнятого рішення.
                                                    

Коропська районна філія Чернігівського ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ