Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права
25 жовтня на Чернігівщині відбудуться місцеві вибори та довибори народного депутата на окрузі №208. Прийти на дільницю ви маєте з паспортом громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.
Державна міграційна служба України нагадує, що до паспорта у вигляді книжечки має бути своєчасно вклеєна фотокартка при досягненні 25-річного чи 45-річного віку громадянина. Документ має бути без пошкоджень.
Оформити новий паспортний документ під час дії карантину можна у будь-якому підрозділі міграційної служби за місцем звернення, тобто незалежно від реєстрації місця проживання.
Новий документ у вигляді ID-картки виготовляється у терміновому порядку до 10 робочих днів та нетерміновому – до 20 робочих днів. Зареєструватися в електронній черзі ви можете за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html
З будь-якими питаннями щодо оформлення документів звертайтеся на гарячу лінію УДМС України в Чернігівській області: (0462) 666-185.
За матеріалами Державної міграційної служби
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.