Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.
Захворювання діагностували у 68 чернігівців, 25 ніжинців, 12 жителів Борзнянського району, п’яти - Чернігівського. По одному інфікованому виявлено у Бахмацькому, Ічнянському, Козелецькому, Куликівському, Срібнянському районах, по два - у Городнянському, Ріпкинському і Сновському, по три - у Бобровицькому та Носівському районах. З них п’ятнадцять хворих перебуває на госпіталізації.
Зафіксовано чотири летальні випадки. Від COVID-19 померли двоє 63-річних та 72-річний жителі Ніжина, а також 85-річна жителька Городнянського району. Усі вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу одужало 45 інфікованих: 19 чернігівців, шістнадцять ніжинців, 5 жителів Бобровицького району, по два одужавших у Борзнянському і Носівському районах та один у Менському. З них 11 лікувались у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 3790 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 1792 пацієнти одужало;
– 1728 — лікується амбулаторно;
– 196 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 60 летальних випадків;
– 14 померлих осіб із супутнім діагнозом.
Загалом в області 1924 активних випадків коронавірусної інфекції.
За минулу добу в області проведено 438 ПЛР-досліджень та 611 ІФА-тестів.
- Вчора Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня. В результаті до «помаранчевої» зони були віднесені місто Ніжин, Борзнянський, Варвинський, Куликівський, Ніжинський, Носівський та Сновський райони. До «жовтої» зони потрапили міста Чернігів та Прилуки, Бахмацький, Бобровицький, Городнянський, Козелецький, Корюківський, Прилуцький, Срібнянський, Талалаївський та Чернігівський райони. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів за умови, що всі ми будемо дотримуватися карантинних обмежень, соціальної дистанції і через сплески захворюваності не доведеться посилювати карантинні обмеження, - зазначив Андрій Подорван.

Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.