Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 23:06:19

Козелецький район: сапери ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

25.09.2020   07:33Агенцiя

24 вересня о 08:10 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві неподалік с. Берлози виявлено металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас.

На небезпечну знахідку натрапили місцеві мешканці під час збирання грибів. До прибуття надзвичайників місце виявлення вибухонебезпечного предмета охоронялось співробітниками Національної поліції.

Сапери групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного Управління ДСНС, що прибули за викликом, ідентифікували знахідку, як мінометну міну калібром 82 мм часів минулих війн.
При додатковому обстеженні прилеглої території інших боєприпасів не виявлено.

Після проведення необхідних робіт мінометну міну піротехніки вивезли спецавтомобілем у визначене місце та об 11:00  знищили.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини