Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:18:07

На дорогах Чернігівської області запрацює третій комплекс габаритно-вагового контролю

23.09.2020   11:06Агенцiя

Питання організації ефективної роботи габаритно-вагового контролю на дорогах області розглянули у 21 вересня під час наради під головуванням першого заступника голови ОДА Віталія Загайного.

За інформацією начальника Управління транспортної безпеки Чернігівської області Юрія Шевченка, на дорогах Чернігівщини працюють два пересувних комплекси габаритно-вагового контролю у селі Красне Чернігівського району та почергово в Городні та Вертіївці. Найближчим часом у Вертіївці планують встановити третій комплекс італійського виробництва.

 За даними служби Укртрансбезпеки у Чернігівській області, з 15 серпня 2020 року перевірено 1917 транспортних засобів та складено 88 актів про перевищення транспортним засобом вагових параметрів.  Максимальна вага автопоїзда, виявлена під час зважування, становила 54 тони, що у 2,5 раза більше передбаченої нормативом. За перевантаження винесено 36 постанов про застосування адміністративно-господарських штрафів на загальну суму штрафних санкцій 476 тис грн.

Вже на розгляді у ВРУ пройшов перше читання законопроєкт 3474 яким передбачено підвищити відповідальність за порушення правил ГВК.

- Контроль за дотриманням габаритно-вагових нормативів на дорогах області триває. Попереду ще два осінні місяці інтенсивних перевезень зернових, - наголосив Віталій Загайний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини