Прокуратура вимагає розірвати договір оренди земельної ділянки площею майже 33 га
Бахмацькою місцевою прокуратурою в інтересах Дмитрівської селищної ради заявлено позов про розірвання договору оренди земельної ділянки площею майже 33 га.
За даними прокуратури, фізична особа, на підставі укладеного з селищною радою договору оренди, отримала земельну ділянку для сінокосіння та випасання худоби.
Однак, наміру використовувати цю землю самостійно орендар не мав та передав її в суборенду сільгосппідприємству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, допустивши, таким чином, її використання не за цільовим призначенням, що є грубим порушенням вимог Земельного кодексу України.
Пресслужба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.