Групу військовослужбовців, підозрюваних у викраденні військового майна, затримано в залі суду
Деснянським районним судом м. Чернігова задоволено клопотання військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону про обрання запобіжного заходу щодо двох військовослужбовців військової частини, дислокованої на Чернігівщині.
Двоє солдат ЗСУ, будучи днювальними парку військової частини, дислокованої у Чернігівській області, скористалися тим, що мали безперешкодний доступ до території та майна парку. Вони проникли до сховища, звідки викрали військове та інше майно на загальну суму понад 38 000 грн.
21.08.2020 року обом військовослужбовцям повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 410 та ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.
16.09.2020 Деснянський районний суд м. Чернігова врахував беззаперечні аргументи сторони обвинувачення. Обох підозрюваних затримано в залі суду та поміщено до слідчого ізолятору з альтернативою застави в розмірі 170 тис. грн. щодо кожного.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression