Населені пункти Чернігівщини починають тиждень з новими карантинними обмеженнями
У понеділок, 14 вересня в Україні набуло чинності оновлене епідемічне зонування. Відповідне рішення схвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Відповідно до її рішення «червона зона» карантину діятиме у м. Ніжин, Бобровицькому та Носівському районах, де забороняється робота громадського транспорту, відвідування шкіл, вишів, діяльність ТРЦ, закладів громадського харчування.
Відповідно до її рішення «червона зона» карантину діятиме у м. Ніжин, Бобровицькому та Носівському районах, де забороняється робота громадського транспорту, відвідування шкіл, вишів, діяльність ТРЦ, закладів громадського харчування.
«Помаранчева зона» поширюється на Борзнянський, Куликівський та Ніжинський райони. Там заборонено роботу хостелів, турбаз (окрім отелів), розважальних закладів, ресторанів у нічний час. Також припиняються планові госпіталізації, робота спортзалів, фітнес-центрів, окрім тих, що приймають відвідувачів з розрахунку 1 людина на 10 кв. м, закладів культури, прийняття нових змін до дитячих таборів. Для проведення масових заходів: 1 людина на 20 кв. м і не більше 100 людей.
До «жовтої зони» віднесено мм. Чернігів, Прилуки, Варвинський, Городнянський,Ічнянський,Козелецький,Прилуцький,Сновський,Срібнянський, Талалаївський та Чернігівський райони. Заборонено відвідування закладів соціального захисту, де знаходяться люди похилого віку окрім тих, що надають кризові послуги.
Всі інші населені пункти віднесено до «зеленої зони».
Обов’язковими залишаються носіння масок та респіраторів під час перебування у приміщенні,дотримання дистанції під час проведення масових заходів (1 людина на 5 кв. м), перевезення людей у громадському транспорті згідно з наявними місцями для сидіння.
Нове зонування діятиме протягом 14 днів.
КНП "Чернігівський обласний центр громадського здоров'я" ЧОР
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.