Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 16:22:35

Виявлено 64 нових випадків COVID-19

14.09.2020   14:16Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 вересня в області зафіксовано 64 нових випадків COVID-19.

Так, ПЛР-тестування підтвердили захворювання у 10 чернігівців, 7 ніжинців та 2 прилучан. У Ніжинському районі виявлено чотири нових випадки, по 3 нових випадки зафіксовано у Куликівському та Носівському районах, п'ять випадків у Бобровицькому, два у Сновському, по одному в Городнянському, Ріпкинському та Сосницькому районах.

З них шестеро перебувають на госпіталізації, інші - на амбулаторному лікуванні.

Зафіксований летальний випадок у Чернігові. Помер 68-річний чоловік з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебіг хвороби був ускладнений супутніми захворюваннями.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 2738.

з них:
- 1245 пацієнтів одужали;
- 1219 знаходяться на амбулаторному лікуванні;
- 223 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 42 летальних випадків;
- 9 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 468 ПЛР-тестів та 211 ІФА-досліджень.

- У зв'язку із збільшенням кількості виявлених випадків коронавірусу нагадуємо про важливість дотримання правил особистої гігієни, соціальної дистанції, виконання рекомендацій МОЗ та уникнення скупчення людей. Будьте здорові, а при наявності перших симптомів, які асоціюються з Covid-19, просимо негайно звертатися до лікарів, - зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини