Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 липня, 02:23:39

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина"

14.09.2020   11:44Агенцiя

10 вересня відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Правові підстави проведення конкурсу:
    Розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 02.09.2020 № 458 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради»;
    Рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради від 10.09.2020 № 1.

Вимоги до кандидатів:

    громадянство України;
    вільне володіння українською мовою;
    повна вища освіта екологічного, біологічного або географічного спрямування (відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»);
    мати перспективний план розвитку регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» та пропозиції щодо управління комунальним закладом.

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсному відборі:
1. Письмова заява про участь у конкурсному відборі.
2. Біографічна довідка (резюме) у довільній формі.
3. Копія документів про освіту (з додатками).
4. Копія паспорта громадянина України.
5. Письмова згода на збір, обробку та оприлюднення персональних даних.
6. Копія трудової книжки.
7. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.
8. Перспективний план розвитку регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» та пропозиції щодо управління комунальним закладом.
9. Інші документи (за бажанням).

Основні напрямки діяльності на посаді директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради:
    Збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та природних об’єктів.
    Організація, розроблення та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, природних ресурсів, ландшафтного та біологічного різноманіття.
    Створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів.
    Проведення екологічної освітньої-виховної роботи.
    Організаційно-адміністративна робота, відповідно до Положення про комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної рад та чинного законодавства.
    Зв’язки з громадськістю.

Документи для участі у конкурсі приймаються Департаментом екології та природних ресурсів ОДА протягом 15 календарних днів з наступного після дати оприлюднення цього оголошення за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 14, кабінет № 406, електронна адреса: deko_post@cg.gov.ua .

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (0462) 674-872 (головний спеціаліст з питань персоналу Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – Трикашна Тетяна).

Останні новини Чернігівщини

 Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху

Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху 14:00

Співробітники Чернігівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом травмування хлопчика 2020 року народження внаслідок падіння з вікна багатоповерхівки. Малюка госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами 13:44

Тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також середньозважений тариф на послугу з управління побутовими відходами сьогодні, 22 липня, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року 13:32

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині.

 Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 09:20

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини