Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 17:07:22

У Чернігівській ОДА провели зустріч щодо реалізацї Програми "Велике будівництво"

12.09.2020   12:03Агенцiя

11 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний та начальник Управління капітального будівництва Богдан Кривенко зустрілися з проєктантами та обговорили реалізацію програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

- Будь-яке будівництво починається з проєктування. Це дуже важлива складова, адже помилки в проєктах призводять до  проблем у ході будівництві.  Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно обговорити всі недоречності та прорахунки заздалегідь, - зауважив Віталій Загайний, додавши, що облдержадміністрація іде на зустріч проєктантам та зробить все можливе для вирішення проблемних питань.

Богдан Кривенко на прикладах пояснив типові помилки або недоліки, які виявляються у проєктній документації вже після початку робіт. Наприклад, у проєктах не передбачена можливість доступу до об'єктів маломобільних груп населення, не враховуються вимоги пожежної безпеки, відсутність необхідних погоджень. Він підкреслив, що ці питання вимагають коригування під час реалізації проєктів.

Учасники наради окреслили нюанси,  проблемні питання, які потребують оперативного вирішення та висловили пропозиції щодо оптимізації роботи та отримання якісного результату.

- У 2021 році програма Президента України «Велике будівництво» буде розширена та додатково включатиме культурні об’єкти. Від наших спільних зусиль залежить якість її реалізації на Чернігівщині, - зазначив Віталій Загайний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини