За два місяці податковими аудиторами упереджено бюджетного відшкодування ПДВ більш як на 8,6 мільйонів гривень
Протягом липня-серпня поточного року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено 19 документальних позапланових виїзних перевірок з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування та від’ємного значення з податку на додану вартість.
За результатами проведених перевірок упереджено бюджетного відшкодування більш як на 8,6 млн грн, зменшено від’ємного значення з ПДВ майже на 4 млн грн та донараховано податку на додану вартість 512,7 тис гривень.
Нагадуємо, що з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з 18 березня 2020 запроваджено мораторій на проведення документальних перевірок.
При цьому мораторій не поширюється на проведення документальних позапланових перевірок з підстав, визначених підпунктом 78.1.8 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу, а саме якщо платником подано декларацію, в якій заявлено до відшкодування з бюджету податок на додану вартість, за наявності підстав для перевірки, визначених у розділі V цього Кодексу, та/або з від'ємним значенням з податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис гривень.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression