Прокурором доведено винуватість чорного лісоруба у вчиненні незаконних вирубок лісу
Прокурором Прилуцької місцевою прокуратурою в суді здійснювалось підтримання публічного обвинувачення щодо особи, причетної до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 4 ст. 246 КК України, зокрема незаконних вирубок деревини на території Прилуцького району.
В ході судового розгляду, 31.08.2020 обвинуваченим ініційовано укладення угоди про визнання винуватості з прокурором, щодо беззаперечного визнання ним вини у 2 кримінальних правопорушеннях, пов’язаних із незаконної вирубкою деревини на Прилуччині.
Так, вироком Прилуцького міськрайонного суду від 31.08.2020 затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим, згідно якої зловмисника визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 246 КК України, за незаконну вирубку дерев в захисних насадженнях, неподалік м. Прилуки, незаконному перевезенні та збуті деревини, чим заподіяно тяжкі наслідки для довкілля, у сумі понад 700 тис. грн., та ч. 2. ст. 246 КК України, щодо незаконної вирубки 14 дерев породи дуб, липа, верба, на території об’єкту природно-заповідного фонду «Діброва-1», чим спричинив шкоду для довкілля на суму понад 45 тис. грн.
Завдяки принциповій позиції державного обвинувача, вину правопорушнику доведено в повному обсязі, в результаті чого його визнано винним у вчиненні двох вещевказаних злочинів проти довкілля та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, та на підставі ст. 75КК України звільнено від відбування покарання з встановленням іспитового терміну 3 роки.
Крім того, вироком суду задоволені 2 позовні заяви прокурора Прилуцької місцевої прокуратури на суму понад 727 тис. грн. та 45 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
У селі на Чернігівщині зафіксовано випадок сказу 10:38
У с.Убіжичі Ріпкинської громади виявлено захворювання на сказ безпритульної собаки.
У Прилуках поліція розслідує обставини смертельної ДТП 10:14
Поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 46-річний пішохід.
У чернігівському реабілітаційному центрі «RECOVERY» писали Радіодиктант національної єдності 09:33
Учора, в День української писемності та мови, вже 26 рік поспіль відбувся флешмоб, що об’єднує українців у всьому світі, – Радіодиктант національної єдності.
Небезпечні забавки: патрульні двічі реагували на повідомлення про стрілянину 08:30
26 жовтня, близько 13-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на одному з дитячих майданчиків на вулиці Шевченка двоє чоловіків стріляють по пляшках.