Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 10:07:15

«Дякуємо за службу, солдате!». ФОТО

04.10.2012   09:21

У 1-й окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу сухопутних військ ЗСУ відбулася урочиста відправка військовослужбовців, які звільняються в запас

У Гончарівському на Чернігівщині з лав Збройних Сил України звільнена в запас перша партія солдатів-строковиків, які вислужили встановлені строки. Право на першочергового виключення зі списків особового складу 1-ї танкової бригади отримали кращі сержанти і солдати. Головними критеріями у визначенні «пільговиків» для командирів підрозділів стали відмінні показники з предметів бойової підготовки, продемонстровані воїнами-танкістами за час усього періоду служби та зразкова військова дисципліна.

Сержанти та солдати прощалися з Бойовим прапором на плацу танкової бригади під урочисті звуки військових маршів. Командир частини полковник Андрій Грицьков вручив грамоти за зразкову службу і висловив слова вдячності від керівного складу військової частини.

Наприкінці урочистих заходів полковник Андрій Грицьков воїнам, які звільняються в запас, побажав знайти своє місце в цивільному житті, а солдатам, які залишаються в частині, - успіхів в їхній нелегкій ратній праці. Командир танкової бригади також попередив солдат про приємну новину, яка чекає вдома «кращих серед кращих». Річ в тім, що на адреси міських та сільських рад за місцем проживання теперішніх «запасників» відправлені листи-звернення, в яких командири підрозділів дякують батькам за виховання їхніх синів.

Загалом цього дня з військової частини від’їхало до рідних домівок 57 юнаків.

Григорій МАЗУР
Фото Віталія КИРИЛОВА

Останні новини Чернігівщини

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу "Перехрестя-Юнь-2021" 09:44

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує активну молодь Чернігова (учнів 9-11 класів) до участі в таборі молодіжного активу «Перстя-Юнь-2021».

За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина

За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина 09:40

Про це повідомив секретар міської ради Олександр Ломако.

Скільки чернігівців віддало майно у заставу?

Скільки чернігівців віддало майно у заставу? 09:22

Укладаючи договір, сторони бажають мінімізувати ризик невиконання його умов.

"Єдиною родиною" у Прилуках вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:01

20 червня Прилуччина гостинно зустрічала родини українських Героїв, загиблих в зоні проведення АТО/ООС. Як і традиційно, дану зустріч ініціювала ГО «Єдина родина Чернігівщини» під гаслом «Біда не зламала, біда – об’єднала!».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 червня по 8:00 22 червня 2021 року.