Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 18:09:35

Прокуратура перевірила дотримання режимних вимог в установах Державної кримінально-виконавчої служби

09.09.2020   08:31Агенцiя

Прокуратурою області, з урахуванням змін у законодавстві, організовано перевірку стану забезпечення режимних вимог в установах виконання покарань та попереднього ув’язнення в області.

Одночасно, значну увагу приділено дотриманню прав осіб, які перебувають у місцях несвободи.

З’ясовано, що в цих установах не повною мірою забезпечено режим тримання затриманих, ув’язнених та засуджених, допускаються численні порушення закону при організації нагляду та контролю за їх поведінкою.

Встановлені випадки безпідставного застосування дисциплінарних стягнень, у тому числі ізолювання в дисциплінарних приміщеннях.

Поширеного характеру набули порушення режимних вимог щодо роздільного тримання різних категорій в’язнів, надходження та використання ними заборонених предметів, неналежного контролю за поведінкою ув’язнених і засуджених у місцях несвободи, що зумовлює достатньо високу кількість фактів порушень порядку та умов тримання.

Допускаються грубі порушення при формуванні документів при підготовці відповідних подань до суду для застосування умовно-дострокового звільнення засуджених, заміни невідбутої частини покарання більш м’якими.

За результатами перевірки з метою вжиття відповідних заходів до усунення порушень внесено документи реагування, які наразі перебувають на розгляді.

Усунення порушень законодавства в установах пенітенціарної системи  контролюється прокуратурою області.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини