Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 13:48:50

Чернігів: робоча група розглянула проєкти, подані на Бюджет участі

08.09.2020   11:01Агенцiя

Проєкти Громадського бюджету (бюджету участі) вже шостий рік поспіль реалізовуються у Чернігові. Починаючи з 2015 року, чернігівці мають можливість за кошти міського бюджету втілити свою ідею, яка на їх думку є важливою для нашого міста. Цього року на пропозиції мешканців виділяється 21 млн грн.

Робоча група з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові 7 вересня обговорила усі продані ініціативи до електронної системи "Громадський проект". До розгляду представлено 81 проєкт від громадян міста на загальну суму майже 69 млн грн. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови, голова робочої групи Олександр Ломако на початку засідання.

Серед поданих проєктів: великих – 47, на загальну суму 59 961 306 грн, малих – 34, на загальну суму 8 182 143 грн.

Вони поділені за такими категоріями: безпека та громадський порядок, культура та мистецтво, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт та туризм. Найбільше проєктів стосуються облаштування об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Чернігова (17), покращення благоустрою міста (16).

Нагадуємо, що найголовнішими критеріями при відборі проєктів є загальнодоступність та безкоштовність для мешканців міста.

За результатами обговорення члени робочої групи допустили до голосування взагалі без ґрунтовних зауважень 34 проєкти. Але більшість з поданих проєктів потребувала обговорення та уточнення. Так, 15 проєктів були відправлені на доопрацювання. Допущення їх до голосування розглядатимуть на наступному засіданні робочої групи. На жаль, 7 проєктів були відхилені, оскільки реалізація їх не можлива через невідповідність Бюджетному кодексу, Положенню міської Програми чи тематика проєкту не знаходиться у підпорядкуванні міської ради.

Електронне голосування за погоджені проєкти Бюджету участі відбудеться майже у традиційні строки – з 20 вересня по 4 жовтня.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ