Рейтинг боргів на Чернігівщині: де та який найбільший було стягнуто з початку року?
Завдяки санкціям майже кожного дня українські родиниотримують заборговані аліментні кошти.

• Членство у Єдиному реєстрі боржників;
• Арешт майна та банківських рахунків;
• Заборона на полювання;
• Закриті кордони;
• Заборона на використання зброї;
• Позбавлення права керування автомобілем;
• Примусове виконання суспільно корисних робіт;
• Обмеження волі.
У 2020 році можна виділити роботу наступних відділів державної виконавчої служби міжрегіонального управління юстиції, які стягнули найбільшу суму боргу:
На Полтавщині:
Автозаводський відділ державної виконавчої служби у м. Кременчук – понад 272 тисячі гривень;
Горішньоплавнівський міський відділ державної виконавчої служби – близько 228 тисяч гривень;
Новосанжарський районний відділ державної виконавчої служби –майже 193 тисячі гривень.
На Сумщині:
Зарічнийвідділ державної виконавчої служби у місті Суми–більше як 113 тисяч гривень;
Роменський міськрайонний відділ державної виконавчої служби – 82 тисячі гривень;
Конотопський міськрайонний відділ державної виконавчої служби – понад 81 тисячу гривень.
На Чернігівщині:
Прилуцький міськрайонний відділ державної виконавчої служби – більше 108 тисяч гривень;
Ніжинський міськрайонний відділ державної виконавчої служби – майже 100 тисяч гривень;
Козелецький районний відділ державної виконавчої служби – 76 тисяч гривень.
Як розповіла Ірини Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), кожне правове обмеження має свій позитивний вплив та відповідає рівню конкретної аліментної заборгованості. Неплатники мають пам’ятати, що навіть незначна, на перший погляд, затримка у перерахуванні визначеної суми коштів, може закінчитися слуханням кримінальної справи у залі суду.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).