Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 00:23:26

Водія фури засуджено до 6 років позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть двох осіб

08.09.2020   08:19Агенцiя

Прокурорами регіональної прокуратури забезпечено участь у розгляді судом справи за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель двох людей (ч. 3 ст. 286 КК України).

Прокуратурою доведено, що 6 червня 2019 року у селі Лемеші Козелецького району 57-річний водій, керуючи вантажним автомобілем «MAN-TGM 18.250», виїхав на праве узбіччя по напрямку свого руху, де здійснив наїзд на двох пішоходів. Від отриманих травм вони померли на місці пригоди.

У суді обвинувачений визнав свою винуватість у повному обсязі. Потерпілі наполягали на призначенні винуватцю покарання у виді позбавлення волі.    

Відтак, з урахуванням наданих доказів та позиції сторін, Козелецьким районним судом області чоловіку призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами упродовж 3 років.
Вирок законної сили не набрав.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини