Повідомлено про підозру за фактом вчинення розбою
Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного з насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу (ч. 1 ст. 187 КК України).
За даними слідства, 03.09.2020 житель м.Чернігова, 1982 року народження, знаходячись біля одного з будинків по вул.Попова у м.Чернігові, з метою заволодіння чужим майном, здійснив напад на місцевого мешканця, який виразився у нанесенні трьох ударів предметом зовні схожим на ніж в праву руку потерпілого, після чого відкрито заволодів із кишені останнього грошовими коштами у сумі 100 грн.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України, на даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
Довідково: ч. 1 ст. 187 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.