Виявлено 53 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 вересня в області зафіксовані 53 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердили наявність інфекції у дев’ятнадцяти ніжинців, вісімнадцяти чернігівців, семи жителів Борзнянського району, шести – Козелецького. По два інфікованих в Ічнянському і Чернігівському районах та один у Новгород-Сіверському. З них п’ятеро госпіталізовані, решта перебувають на амбулаторному лікуванні.
Зафіксовано ще два летальних випадки з підтвердженим діагнозом COVID-19.
Померла 80-річна жінка з Козелецького району та 70-річний чоловік з Куликівського району. Вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг коронавірусної хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області одужали 29 хворих: троє мешканців Городнянського району, троє - Менського району та троє чернігівців, четверо прилучан, дев’ять жителів з Чернігівського, шестеро з Носівського та один із Сновського районів. З них семеро перебувало на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 1949 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 997 пацієнтів одужали;
– 708 — лікується амбулаторно;
– 202 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 35 летальних випадків;
– 7 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 280 ПЛР-досліджень.
В області станом на 1 вересня 910 активних випадків коронавірусу. З початку пандемії в області понад 100 дітей інфікувались COVID-19. Сьогодні перший день навчального року і лише від нас з вами залежить, як проходитиме навчальний рік. Як відомо, у «червоній карантинній зоні» навчальні заклади закривають.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.