Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 19:48:09

Виявлено 26 нових випадків COVID-19

29.08.2020   16:44Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 серпня в області зафіксовано 26 нових випадків COVID-19.

З них вісім випадків виявлено у Чернігові, 12 - у Носівському районі, по два випадки у Козелецькому та Чернігівському районі, по одному в Ічнянському та Ніжинському районі. Серед них 15 хворих перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.

ПЛР-тестування підтвердили відсутність інфекції у 21 пацієнта. Одужали четверо прилучан, троє ніжинців та троє жителів Козелецького району. По двоє одужалих у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Коропському та Прилуцькому районах. Один пацієнт одужав у Корюківському районі.
З них п'ятеро перебували на госпіталізації, інші знаходилися на амбулаторному лікуванні.

Зафіксований ще один летальний випадок. Від коронавірусної хвороби помер 75-річний житель Ніжина. Він мав супутні патології, що ускладнили перебіг хвороби COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 1754, з них:
- 940 пацієнтів одужали;
- 601 хворий лікується амбулаторно;
- 179 осіб перебуває на госпіталізації в лікарнях;
- 28 летальних випадків (1-Бахмацький район, 2-Борзнянський район, 3-Бобровицький район, 6-Варвинський район, 2-Носівський район; 1-Прилуцький район, 3-Прилуки, 3-Ніжин, 7-Чернігів);
- 6 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 1-Бобровицький район, 4-Чернігів).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 345 ПЛР-досліджень та 47 ІФА-тестів.

В області на сьогодні 780 активних випадків коронавірусної інфекції. Просимо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини