В рамках операції "Мак-2020" поліцейські викрили на околиці Сновська імпровізовану нарколабораторію
Дільничний офіцер поліції спільно з групою реагування патрульної поліції Сновського відділення поліції виявив наркозалежну містянку, яка прямо в лісі варила ін’єкційний наркотик, відомий серед його споживачів як «ширка». Відкрито кримінальне провадження.
Під час рейду поліцейські вирахували на околиці райцентру пункт з виготовлення наркотиків. Місцева жителька аби не привертати увагу до «технологічного процесу» (рідина має сильний запах) перенесла виробництво ацетильованого опію подалі від людських очей. Готувала наркотики у кухонній мисці на відкритому вогні.
Тут же на лісовій галявині поліцейські вилучили 20-мілілітровий шприц, заповнений коричневою рідиною, сировину для виготовлення дурману, посуд, насіння маку, розчинник та низку медикаментів, які жінка додавала у «ширку».
Зі слів зловмисниці, вона виготовляла наркотики для власного вживання.
При особистому огляді в рюкзаку громадянки також виявився ще й паперовий згорток з марихуаною та пристрій для куріння.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.
Усе вилучене направлено на дослідження.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.