Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:18:46

Аудитори виявили порушень на суму 1,1 млн грн у Відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА

22.08.2020   11:45Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації за період з 01.07.2017 по 31.05.2020 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,1 млн грн.

Бе належного обґрунтування та документального підтвердження збільшення ціни за природний газ Відділом освіти укладено 6 додаткових угод з постачальником ТОВ «АС», що призвело до оплати за завищеними цінами природного газу на загальну суму 417 тис. грн.

Слід зазначити, що Чернігівською місцевою прокуратурою подано позов в інтересах держави в особі Відділу освіти та Північного офісу Держаудитслужби до ТОВ «АС» про визнання недійсними додаткових угод до договору на постачання природного газу та стягнення надмірно сплачених коштів.

Кошти, утримані із заробітної плати працівників та відшкодування лікарняних після завершення попереднього бюджетного періоду, не перераховувалися в дохід місцевого бюджету, внаслідок чого місцевим бюджетом недоотримано коштів на загальну суму 151 тис. грн.

Відділом освіти кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 103 тис. грн. використано на здійснення додаткової оплати праці, не пов’язаної з педагогічною роботою, без виділення на їх виплати додаткових асигнувань з місцевого бюджету.

Крім того, встановлено проведення зайвої оплати внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт з поточного та капітального ремонту на загальну суму 103 тис. грн.

Внаслідок недотримання нормативних документів, що визначають норми харчування у закладах освіти, Відділом освіти зайво використано коштів на загальну суму 30 тис. гривень. Зокрема, здійснювалося завищення норм, а також придбання та списання продуктів харчування (томати консервовані, копченої ковбаси, соус томатний), які не передбачені нормами.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 2 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Ініційовано застосування заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Матеріали передані до Слідчого управління Національної поліції в Чернігівській області.

Завдяки належному реагуванню на вимоги аудиторів в ході ревізії відшкодовано порушень на суму 386 тис. гривень. Об’єкту контролю направлено письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.