Просто неба захід "Ми творимо історію держави"
Традиційно урочистості розпочалися зі звучання Державного Гімну, який у ці дні викликає особливий щемет у серцях українців: згадуються історичні події, що передували проголошенню незалежності, успіхи та невдачі, злети і падіння, перемоги і поразки, які переживала Україна протягом 29-и років самостійного життя.
З вітальним словом, побажаннями миру, спокою і добробуту до гостей заходу звернулася директорка ОУНБ ім. В. Г. Короленка Інна Михайлівна Аліференко. Очільниця книгозбірні зазначила, що хоча бібліотека через карантинні обмеження й не обслуговує користувачів, проте бібліотекарі роблять усе можливе, аби читачі мали змогу залишатися з бібліотекою онлайн.
Так, до Дня Незалежності України працівники бібліотеки підготували серію відеопрезентацій, з якими можна ознайомитися на сайті та соціальних сторінках книгозбірні.
Привітав гостей заходу зі святом і директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Анатолійович Бобруйко.
Власні вірші, присвячені Україні, продекламували натхненні учасниці об'єднання "Поетичний бібіліопростір “А+ˮ", який діє при бібліотеці, Лариса Дущак та Лана Світко. Кілька своїх віршів зачитав редактор "Чернігівської регіональної дирекції" Національної суспільної телерадіокомпанії України Олексій Маслов.
Чарівна артистка Міського палацу культури Анжеліка Гальчукпривітала присутніх зі святом та подарувала музичний комплімент – виконала декілька патріотичних пісень.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.