Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 липня, 02:09:06

Судом задоволено позов прокурора про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю 2,3 мільйона гривень

22.08.2020   08:48Агенцiя

Господарським судом Чернігівської області 20 серпня задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури про визнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування щодо надання земельної ділянки площею 0,60 га, а також укладеного на підставі цього рішення договору оренди.

Прокуратура встановила, що селищною радою у порушення вимог містобудівного та земельного законодавства, за відсутності проекту відведення земельної ділянки, прийнято рішення про передачу в оренду комунальному підприємству 0,60 га землі вартістю 2,3 мільйона гривень для будівництва двох багатоквартирних будинків у селищі міського типу Козелець Чернігівської області. Земельна ділянка надана в користування на підставі договору оренди.

Водночас будувати багатоквартирне житло підприємство не збиралося, тому одразу передало вказану ділянку в суборенду приватному суб’єкту господарювання.

Таким чином, отримання приватним товариством земельної ділянки відбулося поза передбаченою законом обов’язковою процедурою (без проведення земельних торгів), а місцевим бюджетом недоотримано кошти, що могли б надійти від викупу права оренди на відкритому аукціоні.

Окрім того, генеральним планом смт Козелець не передбачено будівництво багатоквартирних житлових будинків в місці розташування відведеної земельної ділянки.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини