Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 16:42:46

Поліція спільно з СБУ вилучила у раніше судимого домашній арсенал боєприпасів

22.08.2020   08:44Агенцiя

Мешканець Ічнянського району незаконно зберігав удома три корпуси ручних осколкових гранат Ф-1 і РГН та майже сімдесят предметів, схожих на бойові частини від реактивного снаряду "Град". Відкрито кримінальне провадження.

Поліцейські отримали оперативну інформацію, що житель одного з сіл зберігає у своєму господарстві справжній арсенал різних боєприпасів. Реалізуючи цю інформацію, правоохоронці провели у помешканні громадянина санкціонований обшук.

Слідчі Прилуцького відділу поліції спільно із колегами з Головного управління Нацполіції за підтримки оперативників СБУ під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури виявили у чоловіка 3 корпуси ручних осколкових гранат Ф-1 і РГН та майже сімдесят предметів, схожих на бойові частини від реактивного снаряду "Град". Всі вилучені предмети направлені на експертизу.

Інформацію про подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування, вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру та обрання запобіжного заходу.

Поліція закликає громадян добровільно здавати зброю, боєприпаси та вибухові речовини, оскільки, окрім кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання, ви піддаєте реальній загрозі життя та здоров’я своє і близьких.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини