Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 16:43:10

Розробка проекту еколого-економічного обґрунтування сівозмін - нагальна проблема часу

01.10.2012   13:40Агенцiя

В сучасних умовах господарювання велике значення набуває питання охорони земель, адже безсистемне і безгосподарське використання землі призводить до зниження родючості ґрунтів з усіма екологічними та економічними наслідками.

kombayn

kombayn

Одним із нагальних питань сьогодення є розробка та впровадження проектів еколого-економічних обґрунтувань сівозміни.

З метою забезпечення раціонального використання земель сільськогосподарського призначення Чернігівської області фахівцями Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області проводиться постійна роз'яснювальна робота з цього питання.

Актуальність обґрунтованих сівозмін на Чернігівщині пояснюється великою кількістю сільгоспвиробників, які використовують для товарного виробництва земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 100 га, яких налічується в області 582.

На теперішній час, за наявною в Державній інспекції сільського господарства інформацією, дозволи на виготовлення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, нині мають лише 163 господарства-товаровиробники сільськогосподарської продукції Чернігівської області, з яких 45 замовило їх розробку.

Дане питання знаходиться на постійному контролі фахівців Управління контролю за використанням та охороною земель.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини