Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 09:23:44

Розробка проекту еколого-економічного обґрунтування сівозмін - нагальна проблема часу

01.10.2012   13:40Агенцiя

В сучасних умовах господарювання велике значення набуває питання охорони земель, адже безсистемне і безгосподарське використання землі призводить до зниження родючості ґрунтів з усіма екологічними та економічними наслідками.

kombayn

kombayn

Одним із нагальних питань сьогодення є розробка та впровадження проектів еколого-економічних обґрунтувань сівозміни.

З метою забезпечення раціонального використання земель сільськогосподарського призначення Чернігівської області фахівцями Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області проводиться постійна роз'яснювальна робота з цього питання.

Актуальність обґрунтованих сівозмін на Чернігівщині пояснюється великою кількістю сільгоспвиробників, які використовують для товарного виробництва земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 100 га, яких налічується в області 582.

На теперішній час, за наявною в Державній інспекції сільського господарства інформацією, дозволи на виготовлення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, нині мають лише 163 господарства-товаровиробники сільськогосподарської продукції Чернігівської області, з яких 45 замовило їх розробку.

Дане питання знаходиться на постійному контролі фахівців Управління контролю за використанням та охороною земель.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли олімпійську бронзу в міксті

Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли олімпійську бронзу в міксті 09:23

Вдалим для українців став початок четвертого змагального дня Ігор ХХХІІ Олімпіади, що тривають в столиці Японії. Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою.

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області 09:18

У результаті аналізу дорожньої обстановки за 2020 рік та перше півріччя 2021 року поліцейські визначили три місця концентрації ДТП: автомобільні дороги М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі", М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ" та Н27 "Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч".

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 26 липня по 08 годину 27 липня 2021 року

27 липня - які свята сьогодні?

27 липня - які свята сьогодні? 09:03

27 липня 2021 року відзначають День святих Акили та Онисима-чудотворця. Саме з цього періоду починають поступово жовкнути листя та трава.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини