Городнянські поліцейські затримали особу, що ошукала 95-річну бабусю
Завдяки тому, що пильний сусід пенсіонерки з села Тупичів швидко подзвонив до поліції, правоохоронці наздогнали та затримали підозрюваних у шахрайстві на перехресті сіл Макишин та Куликівка.
Пообіді 30 липня 95-річна мешканка Городнянського району розповіла оператору «102», що до неї додому прийшов незнайомець. Він запевнив, що її онук потрапив у ДТП і тепер йому конче необхідні гроші.
У стресі від такої новини жінка віддала все, що мала — 10 тисяч гривень. Непроханий гість забрав гроші, сів в таксі та поїхав в напрямку траси. Лише в той момент жінка усвідомила, що незнайомець її ошукав й подзвонила до поліції.
Співробітники групи реагування патрульної поліції за гарячими слідами затримали автомобіль, у якому знаходилися водій та двоє пасажирів. Коли раніше судимий 44-річний чоловік усвідомив, що буде відповідати перед законом, спробував викинути гроші в траву. Слідчо-оперативна група вилучила ці гроші.
Чоловік затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Поліція відкрила провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України — шахрайство. Максимальна санкція покарання за таке правопорушення — обмеження волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція затримала зловмисника за стрілянину у Чернігові 11:28
Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста лунають постріли, ймовірно, з автоматичної зброї. Інформація про постраждалих не надходила.
Співпраця заради результату 11:25
«Ми робимо все, щоб кожна людина відчула, що служба зайнятості поруч – незалежно від того, чи це шукач роботи, чи роботодавець, – сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочої поїздки на Ічнянщину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
25 листопада: цей день в Україні і світі 09:23
День 1371 Російська агресія - Day 1371 Russian aggression
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.