Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 17:55:16

Cтартувала військово-патріотична акція "Юнга морського тральщика "Чернігів"

01.10.2012   11:41

До 21-ї річниці Збройних Сил України на Чернігівщині стартувала військово-патріотична акція серед учнівської молоді під назвою "Юнга морського тральщика "Чернігів".

Cтартувала військово-патріотична акція

Cтартувала військово-патріотична акція "Юнга морського тральщика "Чернігів"

Ідея проведення акції народилася в регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Чернігів). "Юнга морського тральщика "Чернігів" підтримали екіпаж корабля та їхні шефи - Чернігівська райдержадміністрація і райрада Чернігівської області.
- Головна мета акції - підняття бойового духу військовим морякам нашого корабля, а також патріотичне виховання шкільної молоді Чернігівщини, - наголосив заступник командира морського тральщика "Чернігів" з виховної роботи капітан-лейтенант Олександр Сікальчук.

Зміст акції - школярі мають зробити оберіг матросам на щасливу службу та написати вірша або пісню про життя моряків на кораблі.

Для полегшення завдання регіональний медіа-центр Міністерства оборони України надав школам відеорепортажі, світлини та друковані матеріали про корабель "Чернігів", морську службу та бойові будні екіпажу.

За умовами акції, виконання творчих робіт може бути як колективним (від групи, класу, школи), так й індивідуальним. Участь в написанні можуть взяти як першокласники, так і майбутні випускники. Стиль виконання - вільний.

Всі творчі роботи організатори акції зберуть до 15 листопада цього року і доправлять їх на корабель. Екіпаж морського тральщика "Чернігів" визначить переможців акції та відзначить роботи, які найбільше їм сподобалися. А напередодні 21-ї річниці Збройних Сил України, на Чернігівщині, відбудеться ритуал посвячення переможців цієї акції в юнги, нагородження їх посвідченнями "Юнга морського тральщика "Чернігів", елементами військово-морського однострою з символікою корабля, вимпелами, відзнаками та спеціальними призами.

- Ця акція проводиться в рамках Угоди "Про шефські зв'язки та співробітництво" між морським тральщиком "Чернігів" Військово-Морських Сил ЗС України та Чернігівською райдержадміністрацією і райрадою, яку підписали їхні представники у липні цього року в ході візиту делегації з Чернігівщини на підшефний корабель, - підкреслила заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Лідія Гаєвська.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».