Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 09:55:49

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 3 особи та 59 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

27.07.2020   12:04Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 20 по 27 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 187 чоловік особового складу та 57 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 36 пожеж, з яких 15 виникло в житловому секторі громадян, 9 у природних екологічних системах, 3 на транспорті, 2 на об`єктах та 7 інших. Три особи врятовано, проте, нажаль, 1 людина загинула. Так, 25 липня о 14:30 в с. Ушня Менського району сталася пожежа приватного житлового будинку. Під час її гасіння рятувальники виявили тіло господаря помешкання, 1967 року народження.

Крім того, на водних об`єктах Корюківського, Ріпкинського районів та м. Чернігова потонуло три особи.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 4 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, які були виявлені на території Чернігівського, Ічнянського, Козелецького районів. У встановленому порядку знищено 15 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, а саме: 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм, 4 - калібром 76 мм, 8 - калібром 45 мм, 1 мінометну міну калібром 82 мм та 1 - калібром 50 мм.

Також підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 9 разів залучалися для надання допомоги громадянам, тваринам, проведення інших невідкладних робіт, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини