Новостворену чернігівську міську службу у справах дітей очолила Олена Зінченко
Керівницю новоствореного (замість двох районних у місті) об’єднаного Управління (служби) у справах дітей Чернігівської міської ради представили 21 липня на щотижневій розширеній нараді в муніципалітеті.
Олена Зінченко
Нею стала Зінченко Олена Георгіївна, призначена на цю посаду розпорядженням міського голови від 17 липня. Вона була вибрана в результаті конкурсу, який проходив 13 липня.
Олена Зінченко має вищу педагогічну освіту та вищу освіту з кваліфікацією «магістр» за напрямком «Державна служба». Працювала в службі у справах неповнолітніх та службі у справах дітей на посадах від спеціаліста І категорії до керівника (6 років працювала начальником Новозаводської служби у справах неповнолітніх). З 2019 року і до призначення на нинішню посаду - заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.