Чернігівські поліцейські оперативно затримали двох осіб, що підозрюються у грабежі в центрі міста
16 липня близько 2-ї ночі до Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення про пограбування 44-річного місцевого мешканця. Завдяки злагодженим та професійним діям поліцейських підрозділів вдалося швидко затримати небезпечних грабіжників-рецидивістів.
Потерпілий розповів поліцейським, що двоє невідомих на вулиці Шевчука завдали йому тілесних ушкоджень та заволоділи його двома мобільними телефонами, паспортом, курткою та рюкзаком. Після цього сіли в автівку і поїхали в невідомому напрямку.
На місце події негайно виїхали патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці знайшли та допитали свідків. Того ж дня у ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінального розшуку встановили особи чоловіків, що причетні до грабежу.
Ними виявилися 24-річний мешканець Ніжина та 26-річний чернігівець. Обоє раніше судимі за вчинення майнових злочинів. Поліцейські встановили місцезнаходження зловмисників.
Вже на ранок 17 липня підозрюваних доставили до Чернігівського відділу поліції для з’ясування всіх обставин.
У скоєнні грабежу молодики зізналися та надали правдиві свідчення. Автомобіль, на якому пересувалися зловмисники, виявився орендованим. Поліція повернула його власнику, а частину майна – потерпілому від грабежу.
– Нині вирішується питання про оголошення підозри зловмисникам та обрання міри запобіжного заходу, – сказав начальник Чернігівського відділу поліції Анатолій Домарацький. – Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством), що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.