У І півріччі більше тисячі пар створили родини
Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.
«Бажання доповнювати один одного допомогло молодятам утворити з початку 2020 року майже 4,5 тисячі родини, зокрема майже 2 тисячі шлюбів було зареєстрованона Полтавщині, понад 1,2 тисячі шлюбів – на Сумщині табільше 1,2сімей створили на Чернігівщині. З обачливістю та смаком українці обираютьсвоїособливі дати та вподобають «красиві» комбінації чисел, до речі, які також припали й на літню пору року», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Очільниця також додала, 02.07.2020 року та 07.07.2020 року у Полтаві з’явилося 11 родин, у Сумах побралася 21 пара та у Чернігові утворилося 20 сімей.
До речі,серед закоханих попитом користується й проєкт Мін’юсту «Шлюб за добу».Послугазменшує очікування та дозволяє молодятам у скорочений термін провести церемонію одруження. Тільки у червні 2020 року завдяки сучасному сервісу у Полтаві одружилося 28 пар, у Сумах – 23 та 30 у Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression