Партнерські пологи в Чернігові знову можливі
Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.
Якщо жінка потрапляє до пологового з переймами і пологи звичайні, то чоловік може бути присутнім без ПЛР-тесту. Якщо ж пологи штучні і плануються заздалегідь, то вимоги щодо чоловіка такі ж, як і до жінки: їм обом треба здати ПЛР-тест до запланованої дати.
Про це доповів 7 липня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді керівник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар.
Розібратися в питанні та знайти можливість відновити реалізацію майбутніми батьками цього права доручав чернігівський міський голова на нараді минулого тижня - за зверненням, прийнятим під час його зустрічі з молоддю міста.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.