Скеровано до суду обвинувальний акт за шахрайство в мережі Інтернет
Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном, шляхом обману (шахрайство), шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).
Прокуратурою висунуто обвинувачення мешканці м.Чернігова, 1993 року народження, в тому, що остання розмістила в соціальній Інтернет-мережі «Instagram» на власній сторінці інформацію про продаж одягу та взуття, якого в наявності не мала.
В подальшому, шляхом обману 27-річна жінка заволоділа коштами 8 потерпілих осіб, які вони перерахували обвинуваченій на банківську картку, і якими вона розпоряджалась на власний розсуд.
На час завершення досудового розслідування обвинувачена в скоєному щиро покаялась і відшкодувала завдану потерпілим шкоду в повному обсязі.
Довідково: ч.3 ст. 190 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації